چاپ تیشرتتیشرت چاپی و تبلیغاتی موارد استفاده متنوع و مختلفی دارد که یا جهت تبلیغات برند، مشاغل ، تجمع ها و یا موارد زیاد دیگری مانند هدیه به افراد در مناسبتهای مختلف و موارد متعدد دیگری کاربرد فراوان و زیادی دارد.نوع چاپ تیشرت ها مختلف و متنوع می باشد که از آن جمله می توان به چاپ سابلیمیشن ، چاپ برچسبی ، چاپ سیلک نام برد.البته شایان ذکر است که در چاپ سابلیمیشن متریال چاپ در حرارت ۳۲۰ تا ۳۴۰ درجه  چاپ می شود و در نوع برچسبی نیز توسط دستگاه مخصوص و با حرارت مناسب البته کمتر از نوع قبلی و اما در نوع سوم که چاپ سیلک می باشد چاپ بر اساس چند رنگ بودنش در چند مرحله چاپ می گردد. لازم بذکر است بیشترین فعالیت مجموعه یاس کبود متمرکز بر روی چاپ سابلیمیشن می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت سفارش می توانید با استفاده از تصاویر موجود در سایت و یا در خواست مدل های متنوع دیگر مجموعه از طریق تماس با شماره های ۳۳۶۵۷۸۶۳ و ۹۱۲۵۸۰۸۰۱۷ و ۰۹۱۹۳۶۹۲۱۴۲ ثبت سفارش نموده و در زمان معین سفارش خود را تحویل بگیرید.

چاپ فانتزی

مسئله نگران کننده درشتی اندام در این مجموعه پیش بینی شده لذا تیشرت ها در اندازه های XXL – XL – L – M می باشد و جوابگوی افراد مختلف با اندازه های مختلف می باشد.